Avastage Volvo public charging service

Lisateave meie teenuse kohta

1

Registreeruge Volvo public charging service jaoks

1. Valige tariif, mis vastab enim teie sõiduharjumustele ja -vajadustele. Kui teil juba on Volvo ID sisselogimisandmed, kasutage neid. Vastasel juhul looge uus konto.

2. Sisestage enda ja oma sõiduki kohta natukene teavet. Seda teavet kogutakse peamiselt teie konto loomiseks ning selleks, et saaksite teie sõidukiga sobivaid pakkumisi.

3. Valige teile sobiv makseviis.

4. Tellige laadimiskaart, või kui teil on see juba olemas, sisestage oma kaardi number. Võite valida lepingu kohe aktiveerimise või määrata aktiveerimiseks kindla kuupäeva. Teile esitatakse teie lepingust täielik ülevaade. Kui kõik on õigesti, piisab kinnitamiseks ühest klõpsust.

2

Aktiveerige oma kaart ja laadige alla rakendus

Pärast oma kaardi aktiveerimist on teenus kohe kasutusvalmis. Rakenduse abil on teil juurdepääs meie laadimisvõrgustikule.

Teil on võimalik otsida laadimisjaamu, kontrollida pistikutüüpe ja nende saadavust ning isegi alustada laadimist. Samuti saate vaadata ja värskendada oma kontot ja arveldusteavet.

3

Uurige meie võrgustikku

Kaart võimaldab teil leida laadimispunkte – meie rakenduses ja veebisaidil. Filtreerige pistikutüüpide, laadimiskiiruste ja saadavuse alusel. Vaadake hinnanguid ja jätke arvustusi.

Samuti on teil otse rakenduses võimalik kuvada teekond soovitud laadimisjaama ja alustada navigeerimist.

Kui jaam pakub kauglaadimise võimalust, siis saate käivitada ka selle protsessi.

4

Alustage laadimist

Laadimisjaamast olenevalt on teil võimalik protsessi erineval moel alustada ja nautida ülimat paindlikkust.

Laadimiskaart: Kasutage kaarti, et end laadimisjaamas enne laadimisprotsessi algust autentida.

Rakendus: Laadimisprotsessi on võimalik alustada ja lõpetada otse rakendusest. Osad laadimisjaamad pakuvad isegi võimalust rakenduse kaudu laadimise edenemist jälgida.

Kõik teie laadimistegevused on kontol näidatud.

Lisateave elektrisõidukite laadimise kohta

Kestus

Laadimisprotsessi kestus sõltub mitmetest teguritest: aku mahutavusest ja täituvusest, sõiduki suurimast laadimiskiirusest ning laadimisjaama kiirusest ja võimsusest. Elektrisõidukite laadimistüübid on järgmised.

Vahelduvvool (AC), mille puhul on suurim võimalik võimsus 43 kW.

Alalisvool (DC), mida kutsutakse ka kiirlaadimiseks ja mille võimsused algavad 50 kW-st.

Suure võimsusega laadimine (HPC ehk High Power Charging ) on järgmise põlvkonna laadimistehnoloogia, mille võimsused hakkavad 100 kW-st.

Pistikutüübid

Teie rakendus näitab, millistes laadimispunktides on teie sõidukiga sobivad pistikud.

AC-jaamades on levinuimad type-2 pistikud, kuid mõnes leidub ka type-1 pistikuid. DC-jaamades on kas CCS- või CHAdeMO-pistikud; Euroopa autotootjad kasutavad CCS-standardit.

Laadimiskohad

Avalike laadimiskohtade taristu Euroopas kasvab jõudsalt. Tänapäeval on kõik suuremad maanteed laadimisjaamadega varustatud. Samuti leidub linnasüdametes üha enam laadimiskohti.

Teenusega Volvo public charging service võite mugavalt laadida kodus, teel olles ja välismaal viibides. Meie kaardilt leiate kõik meie võrgustikku kuuluvad laadimispunktid.

Sõiduki laadimine

Laadimisjaama jõudes tuleb teil üldjuhul ennast laadimiskaardiga autentida. Autentimine avab laadimispesad lukust. Seejärel saate kaabli autoga ühendada. Osadel juhtudel pole kaablid lukustatud ja te saate need juba enne autentimist autoga ühendada. Kui laadimiskaabel on ühendatud, lukustatakse see enne laadimise algust kindlalt mõlemast otsast. Kaabel jääb lukustatuks kuni laadimisprotsessi lõpuni. Laadimisprotsessi lõpetamiseks ja laadimiskaabli lahutamiseks tuleb uuesti lasta laadimiskaarti lugeda. Osades laadimisjaamades on võimalik kaabli lahutamiseks lihtsalt auto lukust avada.

Maksumus ja tariifid

Teie tariif pakub teile kas paindlikke või fikseeritud laadimishindu.

Paindlik hind: Laadimishinnad määrab vastava laadimiskoha operaator. Hinnad võivad olla erinevad olenevalt operaatorist, kus te laete. Tutvuge enne laadimist värskete hindadega kas rakenduses või külastage meie tariifilehte ja kaarti.

Fikseeritud hind: Kõigis laadimisjaamades kehtivad ühesugused hinnad. Sellele vaatamata võivad mõnede laadimiskoha operaatorite puhul kehtida erandid.

Laadimiskulud välisriikides võivad erineda. Vaadake rakendusest alati hindu erinevates riikides. Olenevalt teie tariifist võidakse kohaldada täiendavaid fikseeritud tasusid, nagu ühekordne registreerimistasu ja igakuine põhitasu.

Liituge täna ja nautige oma Volvo sõidukit millal iganes, kus iganes

Alustage